Posted by : Mabeshiba poniedziałek, 1 października 2012

Już jakiś czas temu miałam zacząć cykl o pokręconych idolach, a na pierwszy rzut miał pójść Daito Shunsuke, albo Kei Hosogai, był też moment, kiedy chciałam zacząć od Eito.Chodzi o to, że z perspektywy osoby z zewnątrz "fangerl" to taka bezmózga piszcząca fanka jarająca się np. klatą swojego idola. Tymczasem mnie najbardziej interesują pozytywni dziwacy. Jak się tak człowiek napatrzy na świrów z zupełnie innych stron świata, którzy są teoretycznie dorosłymi pracującymi ludźmi, a w praktyce to świrują pawiana to mu od razu lepiej.Tylko, że jakoś koniec końców zanim znalazłam czas natchnienie prysło. Tym razem też tak było, ale ostatnio dostaliście sporo notek, których nie zrozumiał pewnie nikt, kto nie oglądał "Kuroko no Basket" (po ilości komentarzy wnioskuję, że zaznajomione z tematem były 2 osoby) więc poczułam odrobinę wyrzutów sumienia wobec obserwujących mnie ludzi, którzy więcej wspólnego mają jednak z dramami i azjatyckim popem. Niniejszym ogłaszam, że w pierwszej odsłonie pokręconych idoli porozmawiamy o Nishijimie Takahiro z zespołu AAA.

Materiał obowiązkowy:

 Tak oto zaczeliśmy się zapoznawać w talentami Nissiego -  uwielbiam, wręcz uwielbiam jak śpiewa, ma mocny głos, świetnie się wyrabia na żywo i naprawdę śpiewa czysto i to raj dla moich uszu. Solówkę tę sama wycięłam specjalnie z koncertu, żebyście mogli się z nią zaznajomić~~ Ale oprócz śpiewu Nissy jest też tancerzem w swojej grupie - śpiewa, tańczy, wywija salta i podskakuje jednocześnie, szalony człowiek z ADHD, którego wspaniale ogląda się na scenie. Ale o tym jak tańczy, a także o tym jak świruję napiszę już w dalszej części notki.

Ze wszystkich PV zespołu AAA wybrałam w końcu "Mirage" - szkoda że musiałabym przeglądać pół youtuba, żeby znaleźć Nissiego tańczącego i skaczącego jak świr, i to nie dlatego, że brak jest jakichkolwiek materiałów, po prostu materiałów z AAA jest za dużo XD! Na dodatek mają własny kanał na youtube z dziwnymi filmikami. 

AAA to ogólnie rzecz biorąc taka zdrowa grupa, w której mamy i facetów i kobiety, więc pairingów jest do wyboru do koloru. Jeśli chodzi o Nissiego to on chyba wypróbował każdej opcji XD.
Nie no to najważniejsze przecież, żeby się dobrze czuć w swoim zespole, prawda? 
W sumie tę notkę piszę ponieważ wczoraj Nissy obchodził swoje 26 urodziny i mu się należy. To wspaniałe, że ktoś, kto jest ode mnie te kilka miesięcy starszy nadal ma rozwijającego się "dałna".
Na swój sukces Nissy ciężko zapracował, najpierw występował w boysbandzie japs. gdzie współczłonkowie podobno się z niego nabijali i znęcali nad nim. Potem został backdancerem Ami Suzuki aż w końcu wylądował w zespole AAA - i tak już sobie w nim jest 7 lat, jako jeden z głównych wokalistów (nic dziwnego! *-*).  Tutaj zastosowanie pokręcenia Nissi'ego w praktyce:
 

Z nowszych filmików, prosto z oficjalnego kanału AAA polecam jeszcze filmiki w stylu 'Członkowie dają wywiad, a Nissy przyłazi i żre banana', 'Nauczę was trudnego układu', 1:20 ciężki zawias.

Nissy nienawidzi ogórków, więc każda okazja, żeby członkowie zmuszali go do jedzenia ich i filmowali go jest dobra.


Z randomowych faktów ostatnio Nissy dostał rolę gościnną w "One Piece" - w wersji ryboludzia można go zobaczyć tutaj. Była to jego pierwsza rola dubbingowa, a całe AAA zaśpiewało do anime swoją wersję "We are", która z miejsca stała się moją ulubioną. Tutaj cosplay Nissiego gratis XD:
Nissy grywa też w filmach i dramach, ale nie jest to jego główne zajęcie. Polecam z nim dramę "Delicious Gakuin" - właściwie to od jego postaci w tej dramie pochodzi nazwa tego bloga.  Myślę, że tyle wystarczy na tę notkę, zwłaszcza, że weny coś mało, więcej zarazków ;_;. A materiały mówią same za siebie :D.{ 1 komentarze... read them below or add one }

  1. Ten pan jest bezcenny <3 Az sobie znowu obejrzalam ten special i zginelam od niego tak samo jak za pierwszym razem XDDD HEY!

    Ogorkiiiiiiiiiiiii

    OdpowiedzUsuń

- Copyright © Gekiuma Henshin - Rysunki na blogu moje - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -