Posted by : Otai czwartek, 24 maja 2012

Od świąt nic nie pisałam, musicie mi wybaczyć. Ani fizycznie nie jest ze mną najlepiej, ani psychicznie. Jest kilka rzeczy, z którymi nie mogę sobie poradzić, dlatego ciężko jest mi się złapać oich fandomów. Zazwyczaj fandomy mają być ucieczką i odprężeniem od rzeczywistości, ale tak bardzo chciałabym sobie poradzić z rzeczywistością, że kompletnie nic mnie nie cieszy. A chyba nie ma sensu pisać o czymś bez entuzjazmu, bo nikomu się to nie udzieli. Dodatkowo do fandomów demotywuje mnie fakt znikania internetu. Obsesyjne usuwanie plików i kont przez różne serwisy, rzeczy, które nie są nawet zlicencjonowane w naszym kraju, a nawet rzeczy, które sama zrobiłam zupełnie odtrąca mnie od fandomu, w tym od tłumaczeń. Tyle plików mi padlo, nawet własnych napisów i nie wiem jak je odzyskam, że nie mam ochoty robić niczego nowego. Bardzo chciałabym promować dramy tworząc napisy itp. , ale w momencie gdy wszystko znika nie mam pojęcia co z tym zrobić. Bardzo zaniedbałam też oglądanie dram, w sumie nawet Akibarangerów porzuciłam po 3 odcinkach, a to przecież genialna drama jest. Oprócz tego zniechęcenia i zerowego entuzjazmu na wszystko wpływa praca, która niedługo się skończy, a na razie mam jej tyle, że mogę zapomnieć o jakimkolwiek dniu wolnego. A że to praca z "dziećmi" to po tych kilku godzinach czuję się przejechana przez walec. Marzę o tym, żeby mieć 2 dni wolnego pod rząd, ale to na razie niemożliwe, nawet jeden dzień wolnego to jakiś odległy mit. A kiedy pomyślę sobie, że niedługo znowu będę bez żadnej roboty i moje wysiłki idą na marne to... temat na innego bloga XD. Generalnie zarysowałam wam dlaczego w chwili obecnej nic nie piszę na tym blogu. 

Po cichu jednak marzy mi się kolejny projekt, który jest już prawie gotowy, ale trochę nie ogarniam CSSa, poza tym domena jeszcze nie wykupiona... A oto co się kroi...
Nie ma nic wspanialszego niż pisanie o głupich plotkach, niekoniecznie prawdziwych, ale absurdalnych i śmiesznych. W sumie poczytać tez można - to tak odmóżdża.
W sumie przy robieniu tego banerka się wyłączyłam, chyba razem z Yumą zaczełam zwiedzać umysłem nieogarnięte przestrzenie kosmosu.

Myślę, że niedługo napiszę coś więcej, znaczy jak będę mieć odrobinę wolnego, a to nastąpi zapewne w lipcu, czyli tak naprawdę niezupełnie daleko.

Leave a Reply

Subscribe to Posts | Subscribe to Comments

- Copyright © Gekiuma Henshin - Rysunki na blogu moje - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -